Cykl opowiadan o Sabinie , nie jest pierwszym moim cyklem opowiadań. Wczesniej pisałam opowiadanie o Ninie , składało sie z 51 części. Wczesniej pisalam opowiadania , lecz nie publikowalam ich , iż poprostu balam się odżucenia , wyśmiania itp. Ale przełamałam pierwszy strach i udało mi sie dotrzeć aż tu .
Uważam ,że liczba wyświetlen tu na blogu , jest bardzo duża, i ciesze sie z każdego komentarza i każdego wejścia . Dla was pewnie jest nie wielka , ale dla mnie jest bardzo duża.
Moim hobby jest śpiewanie , i pisanie . Mam 14 lat . Mimo młodego wieku , przeszłam już dość wiele . Opowiadania piszę sama , bez pomocy , spontanicznie , to co wpadnie mi do głowy to zostaje przelane na internetowy papier ,że tak to nazwę .
Jestem Directioner , od prawie początku powstania zespołu.
*****
Powracam na strone 2-3 lata pozniej , teraz mam 16 lat . I niestety moj zapał zespolem 1D minął jakiś czas temu . Może niektorych czytelników to zrazi , lecz nic nie poradze , kazdy z bas dorasta... Chcialabym zacząć znowu pisać , ale nic bez waszej pomocy Drodzy Czytelnicy . Jeżeli chcielibyście abym znow zaczela pisać , komentujecie wpis ktory dodalam niedawno . Podawajcie propozycje na treść opowiadania i jego tematyke . Jestem otwarta na wszelkie sugestie. Pozdrawiam. ;*
*****
Powracam na strone 2-3 lata pozniej , teraz mam 16 lat . I niestety moj zapał zespolem 1D minął jakiś czas temu . Może niektorych czytelników to zrazi , lecz nic nie poradze , kazdy z bas dorasta... Chcialabym zacząć znowu pisać , ale nic bez waszej pomocy Drodzy Czytelnicy . Jeżeli chcielibyście abym znow zaczela pisać , komentujecie wpis ktory dodalam niedawno . Podawajcie propozycje na treść opowiadania i jego tematyke . Jestem otwarta na wszelkie sugestie. Pozdrawiam. ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz