czwartek, 25 lipca 2013

Libster Award.♥

Hej, dostałam nominację do Libster Award !! Nominacja do Libster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę".Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia.Po odebraniu nagrody, należy odpowiedzieć na 11 pytań od osoby, która Cię nominowała. Następnie ty nominujesz 11 blogów (informujesz ich o tym) i zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Ciebie nominował. Dostałam nominacje od bloga  http://dare-to-dreams-with-1d.blogspot.com/p/libster-award.html.

Pytania które otrzymalam zapisuje tu , lącznie z odpowiedziami .

1. Jak masz na imię?
2. Ile masz lat?
3. Kim chcesz być w przyszłości?
4. Hobby
5. Co nakłoniło cię do pisania bloga?
6. Co sprawia, że nadal prowadzisz bloga?
7. Wzorujesz się na jakimś blogu?
8. Kto jest twoim wsparciem w pisaniu
9. czy jeśli masz dużo komów na blogu czujesz, że dobrze wykonała/ łeś robotę?
10.Co zabrałabyś/zabrałbyś na bezludną wyspę?
11.Co jest przedmiotem twojego uzależnienia?

1.Izabela , lecz wole jak mowi sie do mnie Iza / Izia .. ; d
2.14 pyknie w tym roku . ; p
3. Nie mam wizji swojej przyszłosci , kocham muzyke i spiew , a wiec  chyba chce byc muzykiem , nad tymi planami nadal pracuje. Jeszcze wszystko przede mna .
4. Tak jak już wspomnialam śpiew , ale i pisanie , roznego rodaju opowiadan , tylko 2 z nich zostały opublikowane , i narazie tak zostanie , dopóki nie zakoncze Sabiny . Czyli obecnie pisanego opowiadania .
5.Nie do konca wiem , poprostu , wpadl mi do glowy pomysl , juz wczesniej nad tym myslalam i probowalam , ale niestety wszystko usuwałam , bo nie widzialam sensu , ale moje publikowanie , i motywacje dało mi to , ze raz napisalam po natchnieniu jednoczesciowy Imagin , dalam na strone , nie pamietam juz nawet jaka , ale zwiazana z One Direction , i okazalo sie , ze podobal się . TO dalo mi motywacje , dostalam sie na adminke na funpage Harry , definitywnie jestes za ładny , I tam zaczelam pisac, i publikowac Nine , gdy zakonczyla sie 51 czesciowa seria Niny , zaczelam publikowac Sabine , odeszlam ze strony i zalozylam wlasna , tam wszystko kontynulowalam , zalozylam bloga i dodalam za rowno Nine , na innym i Sabine na tym.  Takze naklonili mnie ludzie  moi "fani" i poprostuu wy Directioner. Dziekuje wam za to . !
6.  Ludzie , ktorzy to czytaja , daja swoje komentarze i opinie  , ktore zazwyczaj sa pozytywne , i bardzo motywujace do dalszego dzialania . 
7. Nie wzoruje sie na zadnym blogu , poprostu swoje doswiadczenie , i wyobraznie wykorzysuję , niektore pomysly ktore byly  w Imaginach ktore czytalam dawno... zmieniam , ale plete i sens zostawiam , ale to zadko, zazwyczaj dziala wyobraznia.
8. Moim wsparciem w pisaniu , są fani i ludzie czytajacy to , poprostu , moje kochane Directioner . Zarowno z funpege jak i z bloga , nie ma ich wiele , ale nie potrzebne mi miliony , wystarczy grupka osob , ktora mnie wspiera . ; )
9. Tak , to napewno . Bo wtedy wiem , ze ktos chce to czytac , i nie produkuje sie na darmo, Napewno to daje duzy doping i duzego powera .
10. Na bezludna wyspe hm.. łódke- ktora bym wrocila do domu , i telefon z aparatem - aby porobic zdjecia widokom , i w razie jakiegos wypadku podczas drogi powrotnej nie tylko mojej lecz jakiegokolwiek czlowieka , moc zadzwonic po pomoc , aby uratowac czlowiekowi zycie .
11. Przedmiotem mego uzaleznienia , jest napewno internet , tak... dzieki niemu jakos sie utrzymuje  . Dzieki ludziom ktorych w nim poznaje, ktorzy sa niesamowici , rozni od siebie , ale rownie ekscytujacy i interesujacy .

Nominowane blogi:
1.http://onedirectionprzyjacielenazawsze.blogspot.com/?m=1
2. http://legendakorry.blogspot.com/
3.http://bardziejjaramsie1dniznutella.blogspot.com/
4.http://skrytemarzenialunafly.blogspot.com/
5.http://bowiarajestpodstawamarzen.blogspot.com/
6.
7.
8.
9.
10.
11.

Wasze pytania .  ♥

1. Jak sie nazywasz . ?
2. Twoja liczba wiosen ?(wiek)
3. Twoje zainteresowania ?
4. Co daje ci motywacje i doping do dzialania , i ciaglego prowadzeni i kontynulowania bloga?
5.Jaka jest twoja reakcja , gdy widzisz , ze masz danego dnia , bardzo duzo wyswietlen i komentarzy .?
6. Cieszysz się , ze zostalas nominowana do tego typu nagrody?
7. Twoje marzenie odniosnie bloga .?
8. Co jest twoja inspiracją ?
9. Skad wział sie pomysl prowadzenia blogaprzez ciebie ?
10.Chcesz , aby twoj blog stal sie bardziej popularny ? I badziej znany i rozpoznawalny?
11. Czego nie lubisz , najbardziej w bloggerze, jakies uwagi?

Pozniej uzupelnie , narazie nie mam zadnych innych blogow .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz