czwartek, 5 lutego 2015

Witam Was Bardzo Serdecznie.

Hej, tu Iza.
Jeśli jeszcze ktokolwiek tu zagląda , a jest to bardzo mało prawdopodobne po takim czasie...Chce złożyć wam propozycję, a mianowicie , czy chciałby ktoś z was, poczytać jakies nowe opowiadanie, ktore moglabym zacząć pisać. Jesli jednak ktos tu czasem zagląda, i chciałby poczytac coś nowego, pisanego przeze mnie. Proszę piszcie w komentarzach. Oczywiście, jestem otwarta na propozycje np. o tematyce , czy bohaterach opowiadania. (:

Pozdrawiam , Iza (kiedyś Food)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz