Jeśli jeszcze ktokolwiek tu zagląda , a jest to bardzo mało prawdopodobne po takim czasie...Chce złożyć wam propozycję, a mianowicie , czy chciałby ktoś z was, poczytać jakies nowe opowiadanie, ktore moglabym zacząć pisać. Jesli jednak ktos tu czasem zagląda, i chciałby poczytac coś nowego, pisanego przeze mnie. Proszę piszcie w komentarzach. Oczywiście, jestem otwarta na propozycje np. o tematyce , czy bohaterach opowiadania. (:
Pozdrawiam , Iza (kiedyś Food)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz